Алкогольна депресія: причини появи, методи лікування
Алкогольна депресія виникає у людей, які зловживають алкоголем тривалий час. Такий стан триває в середньому від 2 тижнів до 1 місяця. Якщо приймати препарати, то з лікуванням депресивного епізоду триває три місяці. Виражену симптоматику захворювання можна спостерігати, якщо пацієнту діагностували абстинентний синдром. Такий стан часто супроводжується погіршенням настрою, тугою, суїцидальними думками та ін.  Тривалість депресії […]
Дитяча ігрова залежність (Лудоманія)
На сьогодні ігроманія має негативну динаміку та активно поширюється серед молоді. Завдяки сучасним технологіям та різноманітності гаджетів комп'ютерні ігри, займають величезну кількість часу у дітей та підлітків.
Вживання наркотиків при вагітності: наслідки для дитини та матері
Щоб переконатися, наскільки згубним для дитини та вагітної є вживання наркотиків, потрібно розуміти, що таке наркотики, які види та класифікації наркотиків бувають, як вони впливають на організм вагітної жінки.
Побутовий алкоголізм
Чому більшість людей вживають алкоголь? Таке питання, мабуть, ставив кожен з нас. В одних алкоголь є способом спілкування, допомагає стати трохи розкутим, інші в ньому намагаються втопити горе, а є категорія людей, яким просто подобатися перебувати в п'яному стані.
Букмекерська контора як вид ігроманії
Букмекерська контора - це організація, в якій відбуваються ставки на гроші. Спосіб заробітку даних закладів є збирання комісії.
Особливості лікування жіночого алкоголізму
За останні 10 років кількість жінок, що страждають алкоголізмом, помітно збільшилася. При надмірному вживанні спиртних напоїв чоловік стає алкоголіком за 7-10 років, а жінка - всього за 5 років.
Чи так безпечна марихуана?
Марихуана – один із найпопулярніших наркотиків у світі. Кілька століть тому її навіть призначали для лікування низки захворювань.
Абстинентний синдром при алкоголізмі
Алкогольний абстинентний синдром (ААС) – це стан людини, що виникає після тривалого вживання спиртних напоїв
Як правильно вибрати реабілітаційний центр
Визнання проблеми – перший крок до перемоги над нею. Потрібно розуміти, що кваліфіковану та дієву допомогу можуть надати лише реабілітаційний центр для залежних.
Перша допомога у разі алкогольного отруєння
Алкогольне отруєння – це гострий тяжкий стан, який медики називають інтоксикацією організму людини.
Центр лікування залежностей