Небезпечними для організму наркотиками, поряд з героїном та кокаїном, є солі, що продаються в таблетованій або рідкій формі.

Лікування сольової залежності

Такого роду речовина призводить до патологічних змін психіки та фізіології людини, які нерідко виявляються фатальними.

Наша клініка пропонує ефективне лікування наркотичної залежності від солі, в результаті якого людина повністю відновлюється, знаходячи максимум шансів для повернення до нормального способу життя.

Про симптоматику, характерну для сольових наркоманів

Уже початкова стадія розвитку сольової залежності супроводжується рядом наступних симптомів:

Усі ці ознаки є свідченням того, що людині терміново потрібне лікування сольової залежності.

Якщо по допомогу до фахівців не звернутися вчасно, у наркозалежної людини відбудеться деградація особи. Сольові наркомани стають шизофреніками та параноїками, перестають контролювати свої дії. Часто їхній життєвий шлях завершується суїцидом.

Сольові наркотики небезпечні тим, що вони проникають в організм через слизові оболонки. У результаті речовина концентрується на стінках клітин тканини. Найуразливішими для солей є клітини центральної нервової системи, тому психологічні проблеми сольового наркомана є неминучими.

Особливості лікування сольової наркозалежності

Вилікувати сольову залежність можна, звернувшись до нашого наркологічного центру. Щоб упоратися з відповідною проблемою, домогтися повного відновлення фізіології та психіки пацієнта, потрібен час.

Стартовий етап лікувального процесу передбачає проведення діагностичних заходів. Схема лікування складається на підставі результатів діагностики та з урахуванням індивідуальних особливостей наркозалежного пацієнта.

У результаті такого роду медичної, в тому числі психотерапевтичної допомоги, вдається домогтися розв’язання наступних проблем:

Лікувальна та психотерапевтична реабілітація від солей у нашій наркологічній клініці – це професійна допомога, яка гарантує результат.

Замовте безкоштовну консультацію психолога
Наша програма не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає спогади з голови
Центр лікування залежностей