Кокаїн – токсичний психотропний препарат-стимулятор, що призводить до наркотичної залежності.

Лікування кокаїнової залежності

У цій статті ми розповімо про симптоми, характерні для наркоманів, що вдихають кокаїновий порошок, та пояснимо, де і як лікується залежність від кокаїну.

Кокаїнова залежність: симптоматика й наслідки

На пристрасть людини до кокаїну вказує ряд ознак:

Такого роду наркозалежність призводить до біполярних розладів, депресій, викликає візуальні галюцинації. Слизові оболонки носа запалюються, клітини головного мозку відмирають. Порушення роботи ЦНС призводить до судомних нападів та епілептичного синдрому. Страждає також серце та судини – порушується серцевий ритм, спостерігаються перепади артеріального тиску.

Особливості лікування наркотичної залежності від кокаїну у нашій клініці

Для наркотичної залежності відповідної специфіки абстинентний синдром нехарактерний, тому в процедурах детоксикації необхідності немає. Проте лікування кокаїнової залежності потребує спеціальних умов: удома, без допомоги фахівців, позбутися такої згубної прихильності неможливо.

Наш наркологічний центр гарантує фахову медичну допомогу наркозалежним людям, яка передбачає їхню повторну адаптацію до соціуму. У нас із пацієнтами працюють наркологи, психологи, психіатри та психотерапевти.

Методами лікування є консультації фахівців, процедури арттерапії та спортивної терапії, а також груповий тренінг, колективні обговорення переглянутого відеоматеріалу та прослуханих лекцій.

Для кожного пацієнта складається індивідуальна діагностично-лікувальна програма, що включає амбулаторну допомогу та психологічну підтримку. Зміст лікувального процесу визначається ступенем наркотичної залежності хворих, усвідомленням ними проблеми та психологічною готовністю до її вирішення.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на ефективне лікування від кокаїну – наші пацієнти відновлюються повністю й повертаються до нормального життя.

Замовте безкоштовну консультацію психолога
Наша програма не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає спогади з голови
Центр лікування залежностей