#амфетаміни #героїн #солі #кокаїн #метадон #марихуана #опіум #спайс #токсикоманія #інше

Ліквання наркоманії
Як вилікувати наркомана. Центр лікування залежностей «Вихід є!»

На сьогодні залежність від наркотиків окремої людини є суттєвою проблемою його сім’ї та суспільства в цілому. Така залежність повністю руйнує людину та отруює життя його рідних та близьких.

Лікування хворих на наркоманію починається з бажання самого залежного. Тільки таким чином можна допомогти людині та провести ефективну реабілітацію.

Всі інші методики лікування наркоманії в Україні, які передбачають примусове звернення в клініку — не мають ніякої перспективи. І рано чи пізно ви повернетеся туди, звідки починали свій шлях, якщо не нижче.

Відгуки
Залежність – це коли я можу відмовитися від чого завгодно, в будь-який момент, але не раніше, ніж наступного вівторка
Nikki Sixx
бас-гітарист рок-групи Motley Cruel; героїновий наркоман
Після виявлення бажання — головне підтримка та участь сім’ї в процесі лікування наркозалежного. Це дійсно допомагає та позитивно позначається на результатах лікування наркоманії в центрі.
Перший тиждень, після надходження у центр, фахівці допоможуть зняти ломку, провести детоксикацію та лікування абстинентного синдрому
Однак лікування психологічної залежності (психотерапія залежності) — це основний етап в лікуванні наркоманії. Зміна мислення, переоцінка життєвих принципів, аналіз причин зловживання — допомагає повністю змінити людину, та змушує зовсім по-іншому поглянути на прожитий досвід.
photo-4
Гарантія на лікування — 2 роки
та також, за бажанням, знайомить з людьми у Вашому місті, які пройшли такий же шлях від наркомана до тверезої щасливої людини та можуть допомогти своїм прикладом.

Але найголовніше — ми допомагаємо організувати максимальну підтримку та участь в дома. Тільки, коли людина розуміє, що його люблять, не дивлячись на помилки минулого — вона зможе повернутися до нормального життя.
photo-5
Лікування наркоманії в нашому центрі
«Вихід є!» не передбачає застосування трудотерапії. Також, спорт та релігія є лише допоміжним елементом у всьому курсі. Всі ці способи хороші лише, як частина практик, але вони не можуть бути основою лікування.

Ми не «лікуємо» страхом або насильно. Так як страх допомагає лише на невеликий час, що в підсумку повертає людину до наркоманії, як до порятунку від рамок та умовностей суспільства.
Замовте безкоштовну консультацію психолога
Наша програма не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає спогади з голови
Що заважає хворим розпочати лікування від наркотиків?

За даними соціологічних досліджень, як мінімум половина наркоманів вирушати в реабілітаційні центри для наркозалежних людей не збирається. Пояснюється цей факт просто: хворими себе особи, що страждають від наркотичної залежності, не вважають.

Психологічний фактор у небажанні лікуватись відіграє істотну роль. Свою тягу до наркотиків, особливо на початковій стадії наркоманії, люди, які їх уживають, вважають позитивним явищем, посилаючись на розхожі міфи.

Міфи, поширені серед наркозалежних

Існує кілька міфічних думок, якими наркомани виправдовують свою згубну звичку:

  1. Наркотики – це шлях до пізнання істини через кайф. Чергова доза доставляє наркозалежній людині задоволення, викликаючи галюцинації – це не істина, а її спотворення, що завдає очевидної і психічної, і фізичної шкоди.
  2. Уживання наркотиків робить людину комунікабельною та розкутою, воно зближує людей. Насправді воно розвиває лицемірство та егоїзм – наркоманів не об’єднує нічого, крім наркотиків.
  3. Наркотик – спосіб покращити настрій. Ейфорія, що настає відразу після прийняття дози, змінюється абстинентним синдромом – ломкою, що викликає відчуття зовсім не радості, а болю.
  4. Уживання легких наркотиків безпечне. Класифікація «легкі – важкі» препарати придумана самими наркоманами, насправді всі речовини такого роду викликають залежність, що становить загрозу для здоров’я й життя.
  5. Наркоман – це краще, ніж алкоголік. І наркотики, й алкоголь – це шлях до руйнування організму, ось тільки в першому випадку він набагато коротший.

Наркомани уявляють себе неземними істотами, яким доступне захопливе відчуття польоту, й уперто не хочуть вірити в те, що їх крила будуть обпечені, й фініш виявиться фатальним.

Психологічна неготовність батьків

Це ще одна причина, з якої гальмується клінічна реабілітація наркоманів.

Статистика зазначає, що переважна більшість наркоманів – це підлітки та люди молодого віку до 35 років, які проживають у містах.

Батькові та матері людини, що вживає наркотики, тяжко зізнаватися самим собі, що їхній син (дочка) став наркозалежною людиною. Батьки відкидають страшні здогади, не звертаючи уваги на явні ознаки хвороби своєї дитини, яка подорослішала або вже досягла повноліття.

Насторожити батька та матір повинні наступні прояви, характерні для людей, що вживають наркотики:

Батьки або поводяться, як страус, що ховає голову в пісок, або замовчують проблему, переймаючись репутацією сім’ї. Така позиція перетворює їх на пособників хвороби.

Вихід із відповідної ситуації єдиний – це клініка для наркозалежних у Кривому Розі. Довірити лікування наркомана необхідно спеціалістам – у цьому допоможе наш реабілітаційний центр.

Центр лікування залежностей