Наш Центр лікування залежності пропонує ефективне клінічне лікування амфетамінової залежності. Нашими фахівцями використовується лише перевірена методика. Результати зниження потреб наших пацієнтів у психотропному препараті спостерігаються вже з перших днів терапії.

Лікування амфетамінової залежності

Причини, ознаки та небезпека амфетамінової залежності

Амфетамін є антидепресантом, сильнодійною речовиною, що стимулює центральну нервову систему. Наслідком уживання відповідного препарату стає активізація психічної діяльності та галюциногенний ефект, а також підвищення самооцінки, збільшення фізичної сили та відчуття доброї долі.

Наркотична амфетамінова залежність, в якої проявляється прогресивний характер, має наступну симптоматику, як:

Наркотик амфетамін небезпечний високою токсичністю. Він викликає швидке звикання й призводить до порушень діяльності серцево-судинної системи – тахікардії, підвищення артеріального тиску. У разі відсутності своєчасної медичної допомоги наслідки стають незворотними – наркозалежна людина помирає від серцевої аритмії, внутрішньомозкового крововиливу або гіперемії.

Як лікують залежність від амфетаміну?

Лікування від амфетаміну є багатоетапним процесом, що включає наступні стадії.

  1. Переривання абстинентного синдрому.
  2. Проведення детоксикації.
  3. Курс спеціальної медикаментозної терапії допоміжного характеру – хворому призначаються вітамінні, імунозміцнювальні, а також заспокійливі седативні препарати.
  4. Психотерапевтична допомога – наркозалежний пацієнт, позбавлений можливості прийняття наркотику, починає страждати на депресію, яка без допомоги психолога спричиняє рецидив.
  5. Реабілітація. Цей період спрямований на реформацію особистості, соціальну адаптацію пацієнта, внаслідок якої хворий знаходить можливість повернутися до нормального способу життя.
  6. Відновлювальний період під контролем нарколога – він необхідний для закріплення отриманих результатів.

Програма лікування наркозалежних у нашій клініці включає також консультації та індивідуальну роботу з близькими пацієнтів.

Вихід з амфетамінової залежності є реальним, якщо ви звернетеся до нас – наші кваліфіковані фахівці з відповідною проблемою допоможуть упоратися.

Замовте безкоштовну консультацію психолога
Наша програма не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає спогади з голови
Центр лікування залежностей