Героїн – один з поширених наркотиків, сильнодійна токсична психотропна речовина, що швидко проникає в головний мозок. У результаті прийняття такого препарату людина спочатку має відчуття ейфорії та легкості, а потім унаслідок звикання відбувається ослаблення імунітету, руйнація психіки, деменція (недоумкуватість) та повна соціальна деградація.

Лікування від героїнової залежності

Героїнова залежність, яка становить небезпеку не тільки для здоров’я, але й для життя наркомана, успішно лікується в нашій клініці.

Чим небезпечна залежність від героїну?

Наслідком приймання такого наркотику є ураження ЦНС, дисфункція головного мозку, порушення роботи печінки, серцево-судинної системи та органів дихання. За даними статистики, наркозалежні люди, які «сидять» на героїновій «голці», зазвичай помирають унаслідок передозування або суїциду, не доживши й до 40 років.

Часто такі наркомани заражаються ВІЛ, гепатитом та іншими вірусними захворюваннями. Якщо лікування від героїнової залежності не розпочати своєчасно, патології внутрішніх органів стануть незворотними – в такому разі смерть неминуча.

Для наркозалежної людини, якій не вдається прийняти вчасно чергову дозу, є характерним синдром скасування, який називають ломкою. Під час ломки наркоман відчуває болісний головний біль та сильну слабкість, його охоплює тривожність і паніка, він страждає на безсоння й напади лихоманки, які чергуються з ознобом.

Де та як можна вилікувати героїнову залежність?

Залежність від наркотичних препаратів, зокрема героїну, самостійно побороти не можна, але вона успішно лікується фахівцями нашої клініки.

Цей процес є тривалим, комплексним і передбачає розв’язання ряду завдань.

  1. Усунення синдрому скасування (абстиненції).
  2. Повна детоксикація організму.
  3. Стабілізація психічного здоров’я.
  4. Відновлення функцій усіх систем організму.
  5. Соціальна адаптація пацієнта.

Реабілітація від героїну – один із профілів нашої клініки. Ми практикуємо високоефективну медикаментозну терапію, внаслідок якої знімається абстинентний синдром та поступово відновлюються порушені функції. Мотивувати наркозалежних пацієнтів до одужання допомагає індивідуальна та групова психотерапія, тренінги й консультації. Унаслідок ресоціалізації людина, яка пройшла лікувальний курс у нас, повертається до нормального способу життя.

Якщо ви або ваша близька людина втрапила в біду, маючи пристрасть до героїну, лікування необхідно починати терміново. Звертайтеся – довіртесь професіоналам!

Замовте безкоштовну консультацію психолога
Наша програма не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає спогади з голови
Центр лікування залежностей