Спайс вважається надсильним наркотиком, наслідком уживання якого стають тяжкі фізіологічні та психічні розлади. Спайсова наркозалежність розвивається швидко, і подолати її без допомоги спеціалістів неможливо.

Лікування залежності від спайсу

Наш наркологічний центр пропонує лікування залежності від спайсу за унікальною методикою, що дозволяє досягти повного одужання пацієнта.

Як лікують тягу до спайсів у нашій клініці?

Курс лікування наркоманів, які «підсіли» на спайси, передбачає комплекс заходів:

Лікування від спайсу буде більш ефективним, якщо хворий під час своєї медичної реабілітації відчує моральну підтримку близьких та рідних людей, які сприйматимуть його проблему з розумінням.

Чому спайсову залежність потрібно лікувати?

Люди, які спробували таку курильну суміш уперше, відчувають бажання вжити її повторно, а зробивши це, починають відчувати гостру потребу наркотику. Стаючи наркозалежною (а це відбувається швидко), людина, що приохотилася до спайсів, збільшує їх дози. Неминучим наслідком наркоманії є ломка.

Спайсова залежність проявляється рядом симптомів. Наркомани страждають на безсоння, втрачають зір і слух, їм докучають сильні головні болі. У результаті куріння психотропних препаратів у наркозалежних людей починає інтенсивно випадати волосся, шкіра покривається рубцями й виразками, різко знижується активність головного мозку та руйнується психіка.

У хворих, які страждають на наркоманію, виникають депресії та галюцинації, що призводять до раптових панічних атак і нерідко завершуються суїцидом.

Вихід із цієї ситуації єдиний – це наркологічне лікування залежності від курильних сумішей. Довіртеся нашим фахівцям – вони допоможуть!

Замовте безкоштовну консультацію психолога
Наша програма не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає спогади з голови
Центр лікування залежностей