Чому нам можна довіряти?
Вихід Є
Центр лікування залежностей

У 2002 році ми вирішили створити центр для лікування залежних людей. Нами рухало рішення допомогти наркоманам, алкоголікам та азартним гравцям. А також полегшити життя рідним та близьким таких хлопців.

Справа вся в тому, що багато хто з нас були в найтяжких залежностях. Ми та наші рідні та близькі також дуже постраждали від ворога під назвою “наркотик”, “алкоголь”, “азартна гра”. І тому ми знаємо цю проблему зсередини.

Однак той факт, що хтось знає не з чуток що таке залежності, не дає їм права лікувати людей. Тому всі наші співробітники пройшли спеціальну освіту на консультантів з питань залежностей. І тільки кращих ми відібрали в команду! Також в нашій команді працюють співробітники, хто не мав проблеми залежностей та вони професіонали.

Всі наші клієнти стають нам друзями та ми знаємо про кожного як він зараз живе. Хлопці направляють нам своїх друзів та знайомих на лікування. Також і родичі наших хлопців мають з нами добрі стосунки, дзвонять та радяться з нами. Одного разу розібратися самі з проблемою залежності, пройшовши навчання на фахівців ми знаємо як допомогти і вам!

Звертайтеся зараз! Час не чекає…

– Ліцензії,
– патенти,
– сертифікати,
– дипломи,
– грамоти

підтверджують наш професіоналізм:

Left
Right
Галерея
Left
Right
Центр лікування залежностей