Опійна наркоманія, лікування якої пропонує наша клініка, стає наслідком уживання психотропних речовин групи опіатів.

Лікування опійної залежності

Відразу після прийняття наркотику людину охоплює відчуття ейфорії та легкість, а потім цей стан змінюється важким абстинентним синдромом – ломкою.

Як лікується опіумна наркоманія?

Вилікувати таку наркотичну залежність допомагає спеціальний, індивідуальний курс терапії, який наркоман проходить у спеціалізованій медичній установі.

Специфіка лікування залежить від результатів діагностики хворого. Також наркологи та психотерапевти враховують поточний стан організму пацієнта, стадію наркоманії, наявність супутніх патологій.

Лікування опіумної залежності має певний алгоритм.

  1. Наркомана обстежують та на основі отриманих даних для нього розробляють індивідуальну терапевтичну й психологічну програму.
  2. Знімають абстинентний синдром.
  3. Проводять загальнозміцнювальну медикаментозну терапію.
  4. Надають психотерапевтичну допомогу.
  5. Пацієнт проходить курс ресоціалізації.

Де варто лікуватись від наркозалежності?

Позбутися тяги до опіумних наркотиків, повернутися до нормального способу життя, допоможуть фахівці нашого центру.

Ми використовуємо для виведення хворих зі стану ломки високоефективні вітаміни. препарати у вигляді кровозамінників, розчину глюкози, гемодіалізу та ноотропів.

Загальнозміцнювальні фармакологічні засоби допомагають відновити функціонал внутрішніх органів, таких як мозок, серце, нирки, печінка й легені, а заняття з психологами дозволяють попередити рецидиви та сформувати установку пацієнта на тверезий спосіб життя.

Якщо вам потрібна наркологічна допомога, звертайтеся до нашого центру – у нас лікують анонімно, використовуючи найефективнішу методику.

Замовте безкоштовну консультацію психолога
Наша програма не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає спогади з голови
Центр лікування залежностей