Більшість наркоманів знаходить психотропні речовини у звичайних аптеках – ними стають сильнодійні ліки або суміші, приготовані з певних фармакологічних препаратів.

Інші препарати

Ці таблетки та розчини для ін’єкцій, які деякими недобросовісними продавцями відпускаються без рецепта, стають каталізаторами розвитку наркозалежності. Найпоширенішими аптечними наркотиками є анестетики трамадол та налбуфін. Продаж метамфетаміну, який колись застосовувався в медицині як психостимулятор і антидепресант, на території пострадянського простору було припинено в 1975 році. Однак сучасні наркомани навчилися робити такий наркотик кустарно, використовуючи для цього ліки, що містять ефедрин.

Лікування лікарської залежності за ефективною методикою є одним із профілів нашого центру.

Чим небезпечні аптечні наркотики?

Уживання у великих дозах сильнодійних фармакологічних препаратів, зокрема, знеболювальних, седативних, снодійних ліків та тих, що містять ефедрин, призводить до наркотичної залежності, що супроводжується наступними симптомами:

Налбуфін є опійним анестетиком, що знімає біль, але великі дози ліків призводять до ейфорії та викликають наркотичне сп’яніння – його вплив можна порівняти з дією морфію.

У наркоманів, що вживають метамфетамін, спочатку після прийняття дози спостерігається приплив сил, активність і прагнення до творчої діяльності, але залежність, що швидко розвивається, провокує проблеми, пов’язані з м’язовим контролем, випалюванням клітин головного мозку і повним розладом психіки.

Якщо лікування від трамадолу або інших аптечних наркотичних препаратів не розпочати своєчасно, у хворого відбуваються незворотні порушення психіки та серцево-судинної системи, аритмія, тахікардія та судоми. Фіналом стає летальний кінець.

Наша клініка – шанс розлучитися з наркотичними препаратами раз і назавжди

Відмовитися від сильнодійних ліків, які у великих дозах викликають наркотичний ефект, люди, що приохотилися до них, не здатні самостійно.

Позбутися згубної пристрасті до таких препаратів і запобігти неминучим трагічним наслідкам допоможе тільки спеціальне наркологічне лікування.

Ефективне лікування метамфетамінової залежності та інших видів аптечної наркоманії практикується в нашому центрі.

Процес повернення наркозалежних людей до нормального способу життя є тривалим і передбачає ряд заходів:

Ми не обіцяємо, що лікування залежності від налбуфену та подібних видів лікарської залежності буде швидким та легким, але гарантуємо його ефективність.

Замовте безкоштовну консультацію психолога
Наша програма не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає спогади з голови
Центр лікування залежностей