Чи виліковна лудоманія?
Так, залежність від азартних ігор лікується, якщо правильно підібрати план лікування. Комплексний підхід та боротьба зі звичками гарантують успіх. При запущених стадіях лікарі включають психотерапію, медикаменти, зустрічі анонімних груп. Кожна з описаних методик спрямовано роботу з підсвідомістю. Самостійно перемогти лудоманію не можна, виняток – початкова стадія. Особливий акцент робиться на тому, щоб інтерес до ігор переключити на нове, більш корисне та безпечне захоплення. Складніше залежності позбутися дітям та залежним зі стажем.
Чи можливе лікування алкоголізму в домашніх умовах без відома хворого?
Сім’ї, де є людина, яка страждає на алкоголізм, чомусь соромляться звернутися до фахівців і намагаються вилікувати алкоголіка своїми силами в домашніх умовах. Часто це робиться навіть без відома алкозалежного, в хід йдуть різні краплі, таблетки, які під впливом алкоголю можуть викликати болі, нудоту, запаморочення та ін. Навіть якщо хворий хоче позбутися згубної звички, потрібна допомога фахівців. Найкращий метод лікування – звернутися до реабілітаційного центру.
Жіночий алкоголізм не лікується?
Численні дослідження довели, що жіночий алкоголізм, особливо у занедбаній формі, складніше лікується. Без допомоги компетентного нарколога це неможливо. Повернути жінку до нормального повноцінного життя та мінімізувати ризики рецидивів допоможуть психіатри та наркологи нашої клініки.

Імовірність успішної відмови від алкоголю залежить від різних факторів, включаючи тривалість та тяжкість хвороби, стан психіки та фізичні дані жінки. Нерідко алкогольна залежність у жінок у 70% випадків ускладнюється симптомами тривожності, депресії та біполярного розладу. У зв’язку з цим жінкам для ефективного лікування частіше потрібна додаткова психотерапія та моральна підтримка.
Як вилікувати ігромана в домашніх умовах?
Ігрова залежність – це патологічний потяг до комп’ютерних або азартних ігор. Ігроманами можуть стати люди різного віку та статусів. На відміну від наркоманів та алкоголіків, ігромани мають не фізичну, а емоційну залежність, це враховується при доборі лікування. Відразу хочеться сказати, що неможливо подолати залежність у домашніх умовах. Залежний не може контролювати свою пристрасть, яка у важких стадіях стає патологічною і призводить до боргів, депресії і навіть суїцидів.

У домашніх умовах ігроман може відчути деяке полегшення, якщо визнає проблему, намагатиметься замінити звичку грати новим захопленням, а також спробує змінити коло спілкування та інтереси. Підтримка родичів та близьких людей важлива, проте вона не гарантує 100% порятунок від ігроманії. Вирішити проблему допоможуть професійні реабілітологи та психологи нашої клініки. Нова мотивація, усунення абстиненції, бесіди з психотерапевтом – усе це становить комплексну терапію, яка продовжується навіть після виписки пацієнта, щоб не виникало зривів.
Скільки триває курс лікування від наркотичної залежності?
Наркоманія – важка згубна залежність, яка руйнує людину фізично та морально. Наркомани, які вживають довгий час важкі наркотики, скорочують роки свого життя і набагато складніше зіскочити з голки. У середньому, повне позбавлення залежності триває 6-12 місяців. Успіх реабілітації залежатиме від стадії занедбаності, психологічних та фізіологічних особливостей пацієнта, рівня імунної системи.

У нашій клініці для кожного пацієнта складається індивідуальна програма лікування та відновлення, що складається з 3 етапів: детоксикація, реабілітація та підтримка. Детоксикація триває близько 10 днів, за цей час з організму максимально продукти розпаду алкоголю та інших речовин, відновлюється фізичний стан та баланс нейротрансмітерів. Після цього близько 2 місяців триває реабілітація та ще 2 місяці займає підтримка та робота з психологом. Якщо пацієнт дотримуватиметься плану лікування, то абсолютне позбавлення причин наркоманії гарантоване.
Чому алкоголік не може зупинитись?
Люди, які страждають на алкоголізм, п’ють, щоб поліпшити настрій, позбутися стресу, зняти напругу і втекти від себе на деякий час. Неймовірно важко приймати допомогу в лікуванні алкоголізму, саме тому їх так складно лікувати. У поодиноких випадках залежний визнає свою хворобу, але частіше спрацьовує система заперечення і людина, яка п’є, до останнього стверджуватиме, що у нього немає проблем і продовжуватиме далі пити.

Алкозалежні не хочуть лікуватися з різних причин:
– вони не бачать і не визнають свою залежність;
– у них відсутнє критичне мислення;
– відбувається деградація особи;
– страх абстиненції;
психологічна конфронтація заважає зробити правильний вибір.

Навіть за психічних порушень, захворювань внутрішніх органів, відсутності роботи, сім’ї і навіть вдома залежний не може і не хоче кинути пити, це вже аномальна форма самоусвідомлення. У разі запійних станів слід звернутися за допомогою до фахівця. Досвідчений психолог вплине прийняття рішення залежної людини, а нарколог призначить ефективне лікування.
З чого розпочати лікування алкоголізму?
Багато людей алкоголь використовують як засіб від стресу і не розуміють, що така згубна звичка штовхає їх у прірву. Найскладніше у позбавленні залежності — це визнати, що потрібна допомога. Алкозалежна людина завжди впевнена в тому, що вона може сама зав’язати і алкоголь не заважає їй вести свій спосіб життя. Якщо залежна людина все ж таки захоче зав’язати, то їй слід звернутися за допомогою до нашої клініки. У нас надають величезну психологічну допомогу і, звичайно ж, допомагають набути сенсу життя без алкоголю.

Тактовно та аргументовано переконати хворого у тому, що йому потрібна допомога, здатний психотерапевт. Як тільки під час розмови алкоголік висловлює згоду на надання йому допомоги, потрібно розпочинати лікування. Етапи одужання виглядають так:

– первинна діагностика;
– медичне обстеження та збір анамнезу;
– відновлення організму;
– реабілітація із психотерапевтом;
– соціальна адаптація.

Боротьба з алкоголізмом у нашому наркологічному центрі гарантовано дає добрі результати у стислий термін. Ми гарантуємо анонімність та допомогу кожному пацієнту. Пацієнтам призначають індивідуальний план лікування та реабілітації. Наші фахівці знають, як допомогти вам та вашим близьким повернутися до нормального життя.
Який лікар лікує ігроманію?
Підвищений інтерес до азартних ігор – це вже залежність, яка прирівнюється до алкоголізму та наркоманії. Людина повністю поглинена ігровим процесом, стає азартною і може спустити цілий стан, граючи на гроші. Лікують такий розлад психотерапевти, невропатологи, психологи та фізіотерапевти, оскільки ефективне відновлення – це комплексний захід.

Складність і тривалість позбавлення від ігроманії залежатиме від ступеня занедбаності захворювання. Залежність на початковому рівні набагато легше здолати, ніж на останній стадії. Комплексні лікувальні програми психотерапевтичного, фармакологічного та фізіотерапевтичного впливу дозволяють пацієнту розвинути контроль ігрової поведінки
Чим небезпечне кодування від алкоголізму?
Лікування алкоголізму — складний багатоетапний процес, для якого використовуються різні методи. Один із них – кодування. Це метод боротьби із залежністю, яким користуються багато наркологів. Кодування – це серйозна заборонна методика, яка має свої побічні ефекти.

Особливу небезпеку становить медикаментозне кодування, якщо людина знову почне пити. Це відіб’ється на ньому у вигляді неврологічних проблем, захворюваннях серцево-судинної системи, патологій ШКТ. Іноді кодування змінює поведінку алкозалежної людини, у неї посилюється збудливість, з’являється апатія, агресія або депресія.
Чому наркоманів лікують метадоном?
Наркоманія – це важка хвороба, яка отруює соціум. Сьогодні існує багато варіантів лікування та реабілітації наркозалежних. Навіть наркомани зі стажем, які вживають героїн багато років, мають шанс реабілітуватися та повернутися до повноцінного життя в руках фахівців. Різка відмова від наркотиків важко сприймається, тому наркозалежним часто призначають замісну метадонову терапію. Погоджуючись на неї, пацієнт не повинен вживати інших наркотиків і дотримуватись графіку прийому.

Це не метод лікування, а скоріше методика соціалізації наркоманів, яка допомагає їм зіскочити з важчих наркотиків. Вживання метадону допомагає уникнути крадіжок, вживання самовиготовлених препаратів, сумнівних компаній та ін. Курс прийому здійснюється під наглядом нарколога лише після ретельного обстеження. Поступово наркоман зменшує дозу препарату та зменшується потяг до наркотиків загалом.
Чи зможете ви допомогти мені, якщо не допомогли інші центри, де я лікувався раніше?
В нашій країні тільки 2% центрів, які дають результат, решта 98% не допомогають. Тому це природно, що Вам не допомогли інші центри. Одні центри просто обманюють, а інші – не професіонали в цій справі. Ми – гарантуємо Вам результат!
Я боюсь “ломок”
У нас чудові лікарі, які знають як правильно підібрати медикаменти. Ми проводимо хороший “детокс” та медикаментами знімаємо “ломку” практично безболісно
Я був в “центрі” (або чув від інших), де відбувається насильство. Я боюся, що і в вашому центрі мене будуть насильно утримували, змушувати робити те, чого я не хочу
Ми виступаємо проти таких методів. Можете перевірити нас або інший центр наступним чином. Зателефонуйте та прикіньтесь, що у Вас є брат наркоман і він не хоче лікуватися. Якщо Вам дадуть відповідь, що вони приїдуть його заберуть та будуть насильно утримувати у “центрі”, то біжіть від таких “центрів”. Зателефонуйте нам та переконайтеся, що ми не беремо тих, хто лікуватися не хоче
Я боюся, що у вас секта. Я чув, що бувають такі центри і не хочу “вляпатися”
У нас не секта! Ми Вас навчимо, як це визначати, це дуже легко. Прикиньтесь, що Ви хочете направити до нас близьку людину та дізнайтеся: чи можна у нас палити? Якщо секта – вони забороняють в “центрі” палити. Зателефонуйте нам зараз!
Я боюся, що ви мені не допоможе, що ви аферисти, як інші “центри”: гроші візьмете, а результату не дасте
Ми розуміємо Ваш страх, тому що 98% “центрів” в Україні не дають результатів та може скластися таке враження, що і ми такі ж. але Ви можете нам довіряти! Ми допомогли вже тисячам та всі залишилися вдяні! Ми даємо гарантії: візьмемо безкоштовно на лікування. Зателефонуйте нам зараз!
Я занадто довго вживаю – чи зможете ви мені допомогти, мені здається, вже ніхто не допоможе?
Не впадай у відчай! Поки Ви живі – у Вас є надія. А ми гарантуємо, що допоможемо Вам! Наш досвід показує хороші результати у всіх клієнтів. А у Вас є переваги перед «новачками» – Ви бачите проблеми, які створили наркотики у Вашому житті, Ви «хватанули лайна». Звертайтеся зараз і ми Вам допоможемо!
Я хочу приїхати до вас на лікування, але у мене проблема з законом (міліція, суд, нагляд, відмітка), робота, навчання або інші “важливі справи”. Що мені робити?
Поки Ви зволікаєте – проблеми будуть тільки збільшуватися. Щоб допомогти вирішити проблеми – треба для початку Вам припинити вживання, та це зіграє ключову роль у Ваших проблемах. Ми Вам в цьому допоможемо! Також ми видамо довідку та характеристику за місцем вимоги про успішно пройдений курс лікування. Всі, хто хотів – приїхали до нас, та ми їм допомогли одужати. Поки Ви зволікаєте – Ви позбавляєте себе та Вашу родину кращого життя. Замовте зараз безкоштовну консультацію!
Я хочу лікуватися в своєму місті, але в нашому місті немає вашої філії. Що нам робити?
Наш центр дійсно найефективніший. До нас приїжджають як з усієї України, так і з-за кордону (Росія, Азербайджан, Білорусь, Іспанія, Італія, Німеччина, Ізраїль, ОАЕ, Ірландія, Португалія та ін.). Такого результативного центру, як наш, просто не існує. І заради цього варто приїхати в нашу найближчу філію. Якщо звернетеся до нас зараз – Ви заощадите гроші, час, а найголовніше – своє життя та будете вдячні. Ми гарантуємо!
Я розумію, що мені треба лікуватися та що ваш центр найкращий центр, але я не можу прямо зараз приїхати на лікування. Що нам робити?
У лікуванні є кілька небезпечних для життя моментів. Один з них – це зволікання. Немає нічого важливішого в житті, ніж вчасно звернутися за допомогою в лікуванні наркозалежності. 70% успіху- це достойна допомога. Існують випадки, коли нам доводиться відмовляти через неможливість допомогти.
Ми не зовсім розуміємо, як буде проходити лікування, чим я буду зайнятий цілий день?
Ми знаємо, що маючи досвід лікування інших хвороб або лікування залежностей в інших центрах, Вас непокоїть, що Ви будете нікому не потрібні, надані самому собі або зайняті справами, які зовсім не стосуються до лікування залежностей (приготування їжі, прибирання, читання Біблії та ін.) . Але у нас не так! Для Вас приготований індивідуальний курс лікування в рамках нашої програми. Ваш день буде складатися із заходів, які сприяють Вашому одужанню. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном, зателефонуйте нам
Я не витримаю у вас в центрі без сім’ї, буду нудьгувати та сумувати
Ми згодні, що коли стаєте тверезими, то дуже тягне до сім’ї. Але повірте, що сім’ї Ви потрібні тверезий, а у Вас самостійно це не вийде. Ми Вам потрібні! І перетерпіти розлуку в лікуванні набагато легше, ніж розлуку від залежності, хвороби, смерті. Не затягуйте – звертайтеся зараз, ВИХІД Є!
Для мене довго 30 днів перебувати в центрі. Чи можна швидше?
Ви можете приїхати до нас тільки на детоксикацію – це 7 днів. Але гарантії не буде жодної. Зараз мова йде про Ваше життя та 30 днів для її порятунку це не багато. Прийміть рішення та приїжджайте!
Я і самостійно припиню вживання наркотиків, навіщо мені звертатися до фахівців?
Давайте по-чесному: скільки разів Ви пробували самі впоратися зі зловживанням наркотиків? … Можливо і виходило, але ненадовго, і все одно поверталися до вживання. Наші фахівці допоможуть Вам не повернутися в залежність! Зателефонуйте зараз!
Я не “ширяюся” (або я не так зруйнований, як інші залежні) – навіщо мені лікуватися?
Бути залежним від наркотиків – це не обов’язково вживати ін’єкційні наркотики (“ширятися”). Якщо вживання наркотиків створює проблеми у Вашому житті (проблеми в сім’ї, з друзями, зі здоров’ям, з законом, в роботі, з психікою, з чесністю …), і якщо Ви не можеш керувати та контролювати процес вживання, то це говорить про залежність. Залежність треба тільки лікувати, вона сама не розсмокчеться, не втече. Запишіться да нас на консультацію!
Мій родич лікуватися не хоче і не визнає свою залежність. Що робити?
Ми проти насильства та Конституція України визнає тільки добровільний підхід до лікування залежностей. Якщо Ваш близький залежить від наркотиків, алкоголю, азартної гри та не хоче лікуватися, тоді у нас є мотиваційні програми і ми можемо Вам допомогти переконати. Замовте консультацію фахівців на тему, як переконати лікуватися!
Замовте безкоштовну консультацію психолога
Наша програма не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає спогади з голови
Центр лікування залежностей