Чи зможете ви допомогти мені, якщо не допомогли інші центри, де я лікувався раніше?
В нашій країні тільки 2% центрів, які дають результат, решта 98% не допомогають. Тому це природно, що Вам не допомогли інші центри. Одні центри просто обманюють, а інші – не професіонали в цій справі. Ми – гарантуємо Вам результат!
Я боюсь “ломок”
У нас чудові лікарі, які знають як правильно підібрати медикаменти. Ми проводимо хороший “детокс” та медикаментами знімаємо “ломку” практично безболісно
Я був в “центрі” (або чув від інших), де відбувається насильство. Я боюся, що і в вашому центрі мене будуть насильно утримували, змушувати робити те, чого я не хочу
Ми виступаємо проти таких методів. Можете перевірити нас або інший центр наступним чином. Зателефонуйте та прикіньтесь, що у Вас є брат наркоман і він не хоче лікуватися. Якщо Вам дадуть відповідь, що вони приїдуть його заберуть та будуть насильно утримувати у “центрі”, то біжіть від таких “центрів”. Зателефонуйте нам та переконайтеся, що ми не беремо тих, хто лікуватися не хоче
Я боюся, що у вас секта. Я чув, що бувають такі центри і не хочу “вляпатися”
У нас не секта! Ми Вас навчимо, як це визначати, це дуже легко. Прикиньтесь, що Ви хочете направити до нас близьку людину та дізнайтеся: чи можна у нас палити? Якщо секта – вони забороняють в “центрі” палити. Зателефонуйте нам зараз!
Я боюся, що ви мені не допоможе, що ви аферисти, як інші “центри”: гроші візьмете, а результату не дасте
Ми розуміємо Ваш страх, тому що 98% “центрів” в Україні не дають результатів та може скластися таке враження, що і ми такі ж. але Ви можете нам довіряти! Ми допомогли вже тисячам та всі залишилися вдяні! Ми даємо гарантії: візьмемо безкоштовно на лікування. Зателефонуйте нам зараз!
Я занадто довго вживаю – чи зможете ви мені допомогти, мені здається, вже ніхто не допоможе?
Не впадай у відчай! Поки Ви живі – у Вас є надія. А ми гарантуємо, що допоможемо Вам! Наш досвід показує хороші результати у всіх клієнтів. А у Вас є переваги перед «новачками» – Ви бачите проблеми, які створили наркотики у Вашому житті, Ви «хватанули лайна». Звертайтеся зараз і ми Вам допоможемо!
Я хочу приїхати до вас на лікування, але у мене проблема з законом (міліція, суд, нагляд, відмітка), робота, навчання або інші “важливі справи”. Що мені робити?
Поки Ви зволікаєте – проблеми будуть тільки збільшуватися. Щоб допомогти вирішити проблеми – треба для початку Вам припинити вживання, та це зіграє ключову роль у Ваших проблемах. Ми Вам в цьому допоможемо! Також ми видамо довідку та характеристику за місцем вимоги про успішно пройдений курс лікування. Всі, хто хотів – приїхали до нас, та ми їм допомогли одужати. Поки Ви зволікаєте – Ви позбавляєте себе та Вашу родину кращого життя. Замовте зараз безкоштовну консультацію!
Я хочу лікуватися в своєму місті, але в нашому місті немає вашої філії. Що нам робити?
Наш центр дійсно найефективніший. До нас приїжджають як з усієї України, так і з-за кордону (Росія, Азербайджан, Білорусь, Іспанія, Італія, Німеччина, Ізраїль, ОАЕ, Ірландія, Португалія та ін.). Такого результативного центру, як наш, просто не існує. І заради цього варто приїхати в нашу найближчу філію. Якщо звернетеся до нас зараз – Ви заощадите гроші, час, а найголовніше – своє життя та будете вдячні. Ми гарантуємо!
Я розумію, що мені треба лікуватися та що ваш центр найкращий центр, але я не можу прямо зараз приїхати на лікування. Що нам робити?
У лікуванні є кілька небезпечних для життя моментів. Один з них – це зволікання. Немає нічого важливішого в житті, ніж вчасно звернутися за допомогою в лікуванні наркозалежності. 70% успіху- це достойна допомога. Існують випадки, коли нам доводиться відмовляти через неможливість допомогти.
Ми не зовсім розуміємо, як буде проходити лікування, чим я буду зайнятий цілий день?
Ми знаємо, що маючи досвід лікування інших хвороб або лікування залежностей в інших центрах, Вас непокоїть, що Ви будете нікому не потрібні, надані самому собі або зайняті справами, які зовсім не стосуються до лікування залежностей (приготування їжі, прибирання, читання Біблії та ін.) . Але у нас не так! Для Вас приготований індивідуальний курс лікування в рамках нашої програми. Ваш день буде складатися із заходів, які сприяють Вашому одужанню. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном, зателефонуйте нам
Я не витримаю у вас в центрі без сім’ї, буду нудьгувати та сумувати
Ми згодні, що коли стаєте тверезими, то дуже тягне до сім’ї. Але повірте, що сім’ї Ви потрібні тверезий, а у Вас самостійно це не вийде. Ми Вам потрібні! І перетерпіти розлуку в лікуванні набагато легше, ніж розлуку від залежності, хвороби, смерті. Не затягуйте – звертайтеся зараз, ВИХІД Є!
Для мене довго 30 днів перебувати в центрі. Чи можна швидше?
Ви можете приїхати до нас тільки на детоксикацію – це 7 днів. Але гарантії не буде жодної. Зараз мова йде про Ваше життя та 30 днів для її порятунку це не багато. Прийміть рішення та приїжджайте!
Я і самостійно припиню вживання наркотиків, навіщо мені звертатися до фахівців?
Давайте по-чесному: скільки разів Ви пробували самі впоратися зі зловживанням наркотиків? … Можливо і виходило, але ненадовго, і все одно поверталися до вживання. Наші фахівці допоможуть Вам не повернутися в залежність! Зателефонуйте зараз!
Я не “ширяюся” (або я не так зруйнований, як інші залежні) – навіщо мені лікуватися?
Бути залежним від наркотиків – це не обов’язково вживати ін’єкційні наркотики (“ширятися”). Якщо вживання наркотиків створює проблеми у Вашому житті (проблеми в сім’ї, з друзями, зі здоров’ям, з законом, в роботі, з психікою, з чесністю …), і якщо Ви не можеш керувати та контролювати процес вживання, то це говорить про залежність. Залежність треба тільки лікувати, вона сама не розсмокчеться, не втече. Запишіться да нас на консультацію!
Мій родич лікуватися не хоче і не визнає свою залежність. Що робити?
Ми проти насильства та Конституція України визнає тільки добровільний підхід до лікування залежностей. Якщо Ваш близький залежить від наркотиків, алкоголю, азартної гри та не хоче лікуватися, тоді у нас є мотиваційні програми і ми можемо Вам допомогти переконати. Замовте консультацію фахівців на тему, як переконати лікуватися!
Замовте безкоштовну консультацію психолога
Наша програма не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає спогади з голови
Центр лікування залежностей