Лікування алкоголізму
Як вилікувати алкоголіка. Центр лікування залежностей «Вихід є!»

Ефективне лікування алкогольної залежності в нашому наркологічному центрі «Вихід є!» проводиться кваліфікованими фахівцями, які вчать жити в світі, де немає місця алкоголю.

Ми використовуємо «Програму 12 кроків», «Метод Мюррей» і індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Важко або неможливо обійняти уявою ту масу лих, яку заподіює людству споживання алкоголю.
Федір Федорович Ерісман
російсько-швейцарський лікар-гігієніст 1842 – 1915
Якщо людина стверджує, що кинути пити легко, значить, він ні на крок не наблизився до вирішення проблеми, та просто не готовий до позитивних змін. Поки людина не усвідомлює проблему та необхідність лікування алкоголізму, всі дії будуть марними.
Ми не пропонуємо чудодійну таблетку, яка назавжди позбавить від проблеми. На жаль, такі ліки ще не винайдено. Ми пропонуємо комплексний підхід в лікуванні проти алкоголізму, який починається з діагностики не тільки фізичного, а й психологічного стану пацієнта. Саме психологічна прив’язаність робить алкоголізм такою серйозною проблемою.
І наш метод базується на руйнуванні такої стійкої психологічної пристрасті до алкоголю. Медикаментозне лікування — допоміжний етап, який дає плоди тільки в тандемі з психологічним та духовним лікуванням, пошуком нових шляхів реалізації, відновленням соціальних зв’язків.
Замовте безкоштовну консультацію психолога
Наша програма не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає спогади з голови

Анонімне лікування алкоголізму: чому приватні клініки кращі?

Послуги лікарів-наркологів в Україні мають попит – офіційна статистика доводить, що понад 700 тисяч мешканців нашої країни страждають на алкогольну залежність. Такі люди, одержимі тягою до спиртного, гублять власне здоров’я і створюють загрозу для оточення: наслідком алкоголізму стає домашнє насилля і розпад сімей.

Лікувати алкогольну залежність можна в державних наркологічних диспансерах та приватних реабілітаційних клініках.

Специфіка допомоги алкоголікам у безплатному наркодиспансері

У державному диспансері лікування алкоголіків проводиться умовно безплатно, хоча очевидно, що в наших державних медичних установах повного спектра необхідних для повноцінної терапії фармакологічних препаратів у наявності нема. Хворим, а частіше їх рідним і членам сімей доводиться ліки, особливо вартісні, докуповувати за власні гроші.

Щоб стати пацієнтом наркологічного диспансеру, потрібно відвідати фахівця, який офіційно поставить діагноз алкоголізму та видасть направлення до відповідної установи. Для цього потрібно заздалегідь записатися на прийом до нарколога й під час візиту в деталях розповісти лікарю про проблему. Чисто психологічно це буває зробити складно.

Коли фахівець на базі анамнезу хворого та багатьох заходів, необхідних для точної діагностики, випише направлення до державного диспансеру, алкоголік вирушає до відповідного лікувального закладу. Там на основі направлення його ставлять на облік (вводять у базу даних) і розписують план лікування.

Якщо пацієнт наркодиспансеру не схоче лікуватися, ніхто з персоналу не змусить його робити це й не стане вдаватися до мотивації. Оскільки алкоголіки часто не усвідомлюють глибину своєї проблеми, лікування в такому медзакладі виявляється малоефективним – позбавитися від алкоголізму, втративши час, гроші та сили, не вдається.

Пріоритетні особливості лікування алкогольної залежності в приватній клініці

Максимум шансів позбавитися від алкогольної залежності мають пацієнти приватних, платних клінік.

Фахівці таких медустанов працюють на результат – їх метою є настання стійкої ремісії пацієнта, повернення його до повноцінного способу життя.

Наш приватний центр допомоги алкоголікам в Кривому Розі відрізняється рядом переваг, як:

Ми не тільки лікуємо фармакологічними препаратами, але і адаптуємо залежних людей до нормального способу життя в суспільстві: кваліфікована психологічна допомога алкоголікам – необхідна умова ефективності нашої роботи.

Наша клініка гарантує анонімність!

Коли алкоголіка ставлять на облік у безплатному диспансері, його співробітники повідомляють про ці факти медзаклад, що знаходиться за місцем проживання хворого, в якому працює його сімейний лікар. Ставлять до відома про це й організацію, де пацієнт наркодиспансера працює або навчається.

В результаті такого розголошення людина на все життя отримує тавро алкоголіка.

Приватні реабілітаційні центри суворо дотримуються принципів конфіденційності – інформація про пацієнтів зберігається в таємниці і за стіни платної клініки не виходить.

Вартість медичного сервісу нашого медцентру може видатися високою лише на перший погляд: вона виправдовується якістю та ефективністю лікування – наші професіонали допомагають позбавитися від алкогольної залежності раз та назавжди!

Центр лікування залежностей