Одним із сильнодійних опіумних наркотичних препаратів, що мають комплексний руйнівний вплив на організм, є метадон.

Лікування метадонової залежності

Пристрасть до такого наркотику призводить до ураження життєво важливих органів та психічних розладів, важких ускладнень, які загрожують життю. Унаслідок передозування метадону наркоман помирає.

Позбавити людину відповідної наркотичної залежності здатне лише фахове лікування від метадону, яке можна пройти в нашій клініці.

Як лікують від метадону в нашому наркологічному центрі?

Лікувальний процес, який практикують наші фахівці, передбачає медикаментозну терапію та психологічну допомогу наркозалежним пацієнтам.

Антиметадонова програма, що розроблена нашими медиками, включає три основні етапи.

  1. Детоксикація організму наркоманів. Ця процедура дозволяє оперативно очистити кров від токсичних речовин та відновити функціонал життєво важливих органів. Унаслідок виведення токсинів ступінь наркозалежності вже знижується.
  2. Медикаментозне кодування від метадону. Використовуються спеціальні препарати, що нівелюють ефект наркотику. Вони дозволяють блокувати залежність від отруйної речовини.
  3. Корекція психоемоційного стану пацієнта. Вона досягається шляхом соціальної реабілітації та виконується за індивідуальною схемою. Мета реабілітаційної програми – зміна мислення хворого та повернення його до нормального способу життя.

У нас можна пройти лікування метадонової залежності анонімно. Наші пацієнти, які пройшли курс відновлювальної терапії, стають повноцінними членами суспільства.

Чому метадонову залежність необхідно лікувати?

Наркотична залежність від метадону стрімко розвивається, викликаючи порушення психіки, розумової діяльності та координації рухів. Наркоман поводиться неадекватно, втрачає здатність до зосередження та уваги, у нього погіршується пам’ять, спостерігаються часті напади ейфорії та безсоння.

Пристрасть до метадону призводить до наступних патологічних явищ:

Якщо наркозалежній людині не вдається вчасно прийняти чергову дозу, настає абстинентний синдром або ломка, що супроводжується панічним страхом, сильною нудотою та інтенсивним блюванням, значними болями в області суглобів і м’язів.

Початок метадонової абстиненції, період якої може тривати 3-4 тижні, потребує екстреної медичної допомоги.

Ми пропонуємо професійне, ефективне лікування метадонової залежності, ціна якого є адекватною. Звертайтеся – наші наркологи та психологи, які мають величезний досвід, зможуть вам допомогти!

Замовте безкоштовну консультацію психолога
Наша програма не тільки позбавляє від залежності, але і назавжди стирає спогади з голови
Центр лікування залежностей