Букмекерська контора – це організація, в якій відбуваються ставки на гроші. Спосіб заробітку даних закладів є збирання комісії. Оскільки діяльність букмекерських контор здійснюється найчастіше через інтернет-ресурси, доступ до них не обмежений, відповідно ігромани мають велику спокусу цілодобово на таких порталах.

Букмекерська контора як вид ігроманії

Як відомо – ігроманія патологічний психічний розлад, що веде людину до повної або часткової деградації та відмови від нормального соціального життя. Багато любителів ігор і ставок на початковому етапі не замислюються про наслідки та заперечують залежність та ігроманію. Брати участь у букмекерських ставках чи ні – вибір кожного, але варто пам’ятати: зловживання та глибоке занурення в ігровий світ, може призвести до непоправних наслідків! 

Як позбутися ігроманії?

Позбутися ігрової залежності складно, але можливо. Одна з причин – гравці не вважають її хворобою, а лише розвагою. З такими переконаннями ігромана досить важко вмовити на реабілітацію.

Щоб зрозуміти, як можна надати допомогу ігроманам на перших етапах, необхідно знати деякі фактори виникнення ігрової залежності:

  • швидка нажива. Настає дуже швидко, варто гравцеві отримати виграш хоча б раз, підвищується рівень адреналіну в крові і людині хочеться досягти успіху знову і знову. У цей час відключається почуття самоконтролю;
  • незадоволеність. Людина не змогла самореалізуватись в реальному житті, має низький соціальний статус, вона намагається застосувати себе у грі;
  • схильність до залежностей. Зазвичай такі люди мають шкідливі звички – наприклад, куріння або приймання наркотичних речовин, алкоголь у великих кількостях;
  • психічні розлади. Людина, яка раніше проходила курс лікування психосоматичних захворювань, має підвищений ризик стати ігроманом, оскільки психіка таких людей слабша і сильніше піддається всіляким спокусам;

Розібравшись які стадії ігроманія бувають, можна зробити висновки, що в першу чергу необхідно спокійно спробувати поговорити про проблему. У жодному разі, не можна звинувачувати, морально тиснути, оскільки це призведе до ще більшого психічного розладу, який може призвести навіть до суїциду.

Як лікувати букмекерську ігроманію?

Лікування ігроманії краще надати компетентним спеціалістам. З такими залежностями повинен допомагати справлятися психолог і психотерапевт.

Потрібно знати, що така залежність лікують не медикаментозно, а психологічно. Основне завдання психолога – допомогти людині знову повернутися до нормального життя, повністю усунути потяг до ігрових автоматів та букмекерських контор. Підтримка спеціалістів необхідна не тільки на час лікування, але й протягом декількох місяців після повної відмови від залежності.

Реабілітаційний центр для ігроманів – найправильніше рішення. Для них створюються максимально комфортні умови для позбавлення від недуги, вчать самоконтролю та надають професійну допомогу. Фахівці допоможуть пацієнтові знову набути нормального соціального статусу і повернути колишній спосіб життя.

Центр лікування залежностей