На сьогодні ігроманія має негативну динаміку та активно поширюється серед молоді. Завдяки сучасним технологіям та різноманітності гаджетів комп’ютерні ігри, займають величезну кількість часу у дітей та підлітків. Якщо ви не хочете бачити свою дитину в майбутньому з важкими психічними захворюваннями, включаючи шизофренію, необхідно регулювати час проведення підлітка за комп’ютерною грою, намагатися розбавляти його захоплення нормальним спілкуванням з однолітками та бажано захопити дитину спортом чи музикою. Таким чином ви збережете дитині не тільки здоров’я, а й соціальну залученість. Якщо дитина все ж таки потрапила в залежність середнього та тяжкого ступеня, не втрачайте часу, звертайтеся до фахівців.

Дитяча ігрова залежність (Лудоманія)

Стадії залежності від комп’ютерних ігор

Дитяча ігрова залежність має кілька стадій:

  • захопленість;
  • середня залежність;
  • явна залежність;
  • клінічна залежність.

Початкова стадія (захопленість) зазвичай проявляється у вигляді активного інтересу до чогось нового – нової іграшки, нового комп’ютера і не триває тривалий період. Награвшись якийсь час, дитина втрачає інтерес і перемикається. Середня залежність проявляється більш тривалим проведенням часу, у підлітка знижується успішність, настає легка агресія, якщо батьки роблять зауваження. Явна залежність вже притягує деякі проблеми: дитина повністю занурена у гру і мало контролює час, що проводить за грою. На цій стадії батькам важливо не прогаяти момент, коли дитина повністю себе втратить, адже фахівці кричать в один голос, що занедбана ігроманія у підлітків досить складно лікується і прирівнюється до тяжкої наркотичної залежності. 

Але найнебезпечнішою стадією є клінічна, вона швидко переходить від явної доклінічної, на цій стадії підлітку може допомогти виключно спеціалізована клініка.

Як лікується дитяча лудоманія?

Лікування ігрової залежності у підлітків є досить складною процедурою, працюють з такими пацієнтами кілька фахівців одночасно. Психологам буває дуже важко знайти підхід до дитини особливо, якщо дитина вдома не отримувала необхідної уваги. Тендітна дитяча психіка настільки сильно перевантажена комп’ютерними іграми, тому швидко повернути дитину в нормальне життя дуже складно, але зробити це необхідно, тому що дитина може повністю зректися соціуму.

Лікування лудоманії – комплексний вплив, який може включати:

  • психотерапію;
  • вплив за допомогою гіпнозу;
  • медикаментозну підтримку;
  • реабілітаційний курс.

Наша клініка гарантує пацієнтам повну конфіденційність, уважне ставлення та індивідуальний підхід. Програми реабілітації дають позитивний і ефективний результат.

Центр лікування залежностей