Досвід лікування наркозалежності показує, що важливою складовою успіху є бажання пацієнта відмовитися від вживання наркотичних засобів. Таке рішення має бути усвідомленим і добровільним, адже лікування # nbsp; не обмежується тільки зняттям ломки, основна його частина – психологічна реабілітація, яку не можна пройти примусово.

Якщо обмежитися тільки першим кроком, вилікувати фізичну залежність, саме бажання вживати нікуди не зникне і людина може рано чи пізно повернутися до згубної звички. Рецидив відбувається в силу соціальних причин: душевний дискомфорт, стрес, або будь-яка ситуація. І тоді найкращим виходом може здатися відхід від реальності. # Nbsp; Лікування наркоманії в нашому центрі засноване на взаємодії з пацієнтом. Зміна пріоритетів, пов’язане з процесом лікування, не може відбуватися насильницьким чином. Це самостійна ланцюг рішень, що призводять до переконання кардинально змінити своє життя. Наше завдання – допомогти наркоману утриматися на правильному шляху, а не приймати за нього ключові рішення. Правильність добровільного методу підтверджують численні приклади успішного лікування, зафіксовані в нашому центрі наркології.

Це може допомогти
Методи лікування наркоманії в рамках доказової медицини
Медикаментозне лікування наркоманії за оцінками співробітників реабілітаційних центрів є одним з ефективних способів боротьби зі згубною пристрастю.
У чому небезпека релігійних центрів?
У наші дні багато хто вважає релігію альтернативою наркологічним клінікам.
Спадковий алкоголізм
Що призводить до розвитку алкогольної залежності? За оцінками вчених поряд зі слабкою волею та особливостями оточення на розвиток алкоголізму впливає спадковий фактор.
Що таке алкогольний делірій і як з ним боротися
Порушення свідомості, виникнення слухових і зорових галюцинацій, підвищена збудливість (людина гостро реагує на будь-який дотик) – це ознаки стану, який в науковій літературі має назву алкогольний делірій.
Центр лікування залежностей