Наркологический центр

Центр лікування залежностей "Вихід Є!"

Телефонуйте зараз!

(096) 005-01-25 / (099) 556-89-68 / (063) 932-99-39

Успішний досвід роботи 20 років

Абсолютна анонімність та гарантія

Ціни доступні (від 3500 грн)

Тверезі клієнти та змінені життя -

це найкраща нагорода для нас!

Відгуки про наркологічне відділення "Вихід Є!"

Роман

Мене звуть Роман, я виріс у повній сім’ї. Мама працювала на фабриці, а тато був дрібний бізнесмен. Дитинство швидко пролетіло та з 16 років я 12 років систематично вживав наркотики. І тільки перший рік був благополучним, а після почалися проблеми.

Я втратив сім’ю, від мене пішла дружина, діти зі мною не спілкувалися, жив у батьків. Поміняв багато робіт, та всюди у мене були проблеми з начальством. Я захворів на гепатит «С». Здоров’я було вже дуже слабке. Їв один раз в день, спав теж мало. Постійно за мною ганялися міліціонери та бандити. Вранці я боявся прокидатися, не знав що мені принесе новий день.

Одного разу я зустрів старого друга Пашу, і він був охайний та задоволений. Він розповів мені про наркологічне відділенне «Вихід Є!». Тут він пройшов лікування та залишався тверезий вже пару років. Його життя змінилося і я захотів також.

Я втомився вже від вживання, від вічних страхів, болю, самотності … Я звернувся до батьків по допомогу. Вони оплатили моє лікування, я їм буду вдячний до смерті.

У 2010 році я приїхав в наркологічне відділення «Вихід Є!» та пройшов повний курс лікування. Це допомогло мені залишитися тверезим до сьогодні (23 травня 2015) вже більше 5 років! Я відновив сім’ю !! Я дуже люблю свою дружину та синів !! Я маю хорошу роботу, я подорожую по світу, я вилікував гепатит, я направляю в цей центр своїх друзів та багато з них також залишаються багато років тверезими!

Якщо у вас або у ваших близьких є проблеми з наркотиками або алкоголем, азартною грою — СРОЧНО везіть їх до ЦЕНТРУ «ВИХІД Є!». Тут вам точно допоможуть, як допомогли мені, та багатьом кого я знаю!

Не тягніть! Удачі вам!!

P.S. Якщо ви потребуєте моєї допомоги — подзвоніть мені та я поговорю з вами, як колись поговорив зі мною мій друг Пашка. Дякую йому!

Роман +38(093) 024-88-33, +38(050) 537-40-17

Відео-відгуки наших клієнтів та їх родичів:

Сергій, м. Кривий Ріг


Катя, м. Київ


Денис, м. Дніпро

Олексій, м. Вінниця


Оля, м. Вінниця


Мойша, м. Київ

В'ячеслав, м. Донецьк


Оля, м. Полтава-Львів


Діма, м. Полтава

Юлія, м. Кривий Ріг


Наташа, м. Мариуполь


Олег, м. Стрий

Лариса М., м. Полтава


Тамара, м. Київ


Олександр, м. Полтава

Відгуки в Facebook:

Відгуки в Вконтакте: