Наркологический центр

Центр лікування залежностей "Вихід Є!"

Україна

Телефонуйте зараз!

(096) 005-01-25 / (099) 556-89-68 / (063) 932-99-39

Успішний досвід роботи 20 років

Абсолютна анонімність та гарантія

Ціни доступні (від 3500 грн)

Лікування наркоманії найефективнішим методом

Тисячі повернулися до життя!

Лікування наркоманії

На сьогодні залежність від наркотиків окремої людини є суттєвою проблемою його сім'ї та суспільства в цілому. Така залежність повністю руйнує людину та отруює життя його рідних та близьких.

Лікування хворих на наркоманію починається з бажання самого залежного. Тільки таким чином можна допомогти людині та провести ефективну реабілітацію.

Всі інші методики лікування наркоманії в Україні, які передбачають примусове звернення в клініку - не мають ніякої перспективи. І рано чи пізно ви повернетеся туди, звідки починали свій шлях, якщо не нижче.

Лікування наркоманії в центрі "Вихід Є!"

Ми пропонуємо вам лікування наркоманії в реабілітаційному центрі "Вихід є!", яке дає ефективні результати.

Курс реабілітації становить від 1 до 5 місяців, та здійснюється за "Моделлю Програми 12 кроків", "Метод Мюррей" та "Терапія залежностей" .

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, так як лікування наркоманії виробляють виключно професіонали.

"Залежність - це коли я можу відмовитися від чого завгодно, в будь-який момент, але не раніше, ніж наступного вівторка"

Nikki Sixx
(бас-гітарист рок-групи Motley Cruel; героїновий наркоман)
  • Після виявлення бажання - головне підтримка та участь сім'ї в процесі лікування наркозалежного. Це дійсно допомагає та позитивно позначається на результатах лікування наркоманії в центрі.

  • Перший тиждень, після надходження у центр, фахівці допоможуть зняти ломку, провести детоксикацію та лікування абстинентного синдрому

  • Однак лікування психологічної залежності (психотерапія залежності) - це основний етап в лікуванні наркоманії. Зміна мислення, переоцінка життєвих принципів, аналіз причин зловживання - допомагає повністю змінити людину, та змушує зовсім по-іншому поглянути на прожитий досвід.

Лікування наркоманії в нашому центрі реабілітації "Вихід є!" не передбачає застосування трудотерапії. Також, спорт та релігія є лише допоміжним елементом у всьому курсі. Всі ці способи хороші лише, як частина практик, але вони не можуть бути основою лікування.

Ми не "лікуємо" страхом або насильно. Так як страх допомагає лише на невеликий час, що в підсумку повертає людину до наркоманії, як до порятунку від рамок та умовностей суспільства.

Наша клініка надає гарантію на лікування - 2 роки, та також, за бажанням, знайомить з людьми у Вашому місті, які пройшли такий же шлях від наркомана до тверезої щасливої людини та можуть допомогти своїм прикладом.

Але найголовніше - ми допомагаємо організувати максимальну підтримку та участь в дома. Тільки, коли людина розуміє, що його люблять, не дивлячись на помилки минулого - вона зможе повернутися до нормального життя.

  • Звертайтеся зараз в наш центр лікування наркотичної залежності "Вихід є!". Разом ми зможемо перемогти біду!