Наркологический центр

Центр лікування залежностей "Вихід Є!"

Україна

Телефонуйте зараз!

(096) 005-01-25 / (099) 556-89-68 / (063) 932-99-39

Успішний досвід роботи 20 років

Абсолютна анонімність та гарантія

Ціни доступні (від 3500 грн)

Ефективне лікування ігроманії раз та назавжди!

Тисячі повернулися до життя!

Лікування ігроманії

Ігроманія - хвороба сучасності, лікування якої направлено на боротьбу з патологічним потягом до різного роду ігор. Це - настільки ж згубна залежність, як і пристрасть до алкоголю або наркотичних речовин.

Гра в казино, ставки в букмекерських конторах, ігрові автомати, лотереї, віртуальні іграшки повністю поглинають людину, йому не цікаво проводити час в інший спосіб: з рідними, друзями, дітьми ...

Як наслідок, людина втрачає засоби до існування, здоров'я, друзів, роботу, сім'ю, свободу.

Призвичаїтися до ігор не так складно, адже перші виграші п'янять, та здається, що фортуна вічно буде на твоєму боці. Але дійсність далека від мрій: людина, залучена у гру, витрачає занадто багато енергії, пропускає прийоми їжі, біоритм порушується. Крім того, посилюється психологічний стан: різкі перепади настрою, агресія, дратівливість, неконтрольований гнів і т.п., тому що програш більше виграшу неминучий - це ж заробіток власників ігрових автоматів.

Лікування ігроманії в центрі "Вихід Є!"

Лікування від ігроманії (лудоманії) неможливо здійснювати насильно. Медикаментозне лікування працює тільки в тандемі з професійною психологічною допомогою. І завдання фахівців - визначити причини пристрасті конкретної людини, допомогти відшукати способи відчувати радість життя без азартної гри.

Лікування ігроманії направлено на боротьбу з одержимістю. А оскільки ігроман не бажає визнавати залежність, в рішенні проблеми багато що залежить від рідних та близьких. Тому ми проводимо спеціальні заняття, спрямовані на підтримку рідних та близьких.

Наша клініка «Вихід Є!» здійснює ефективне лікування ігрової залежності. Ми використовуємо сучасну методику, яка спрямована на всебічну допомогу залежній людині. Ігрова залежність у дорослих передбачає комплексне лікування: діагностування, фізіотерапевтичні процедури, психологічна підтримка, формування цілей та прерогатив.

Кваліфіковані фахівці центру «Вихід є!» допоможуть вам (якщо ви або ваша близька людина залежні від азартної гри) повернутися до колишніх життєвих цінностей (особисте щастя, сім'я, друзі).

Головне в нашій програмі - направити енергію людини в корисне русло, допомогти особистості навчитися керувати собою та своїми бажаннями, а також отримувати радість від життя, а не від гри.

  • Звертайтеся зараз в наш центр залежності від азартної гри (лудоманії) "Вихід є!". Разом ми зможемо перемогти біду!