Наркологический центр

Центр лікування залежностей "Вихід Є!"

Україна

Телефонуйте зараз!

(096) 005-01-25 / (099) 556-89-68 / (063) 932-99-39

Успішний досвід роботи 20 років

Абсолютна анонімність та гарантія

Ціни доступні (від 3500 грн)

Лікування алкоголізму найефективнішим методом

Тисячі повернулися до життя!

Лікування алкоголізму в клініці "Вихід Є!"

Алкоголізм - серйозна проблема, і позбутися від неї непросто. Наслідки її страшні: підірване здоров'я, нестабільний емоційний стан, розбиті сім'ї, втрата роботи ...

Якщо людина стверджує, що кинути пити легко, значить, він ні на крок не наблизився до вирішення проблеми, та просто не готовий до позитивних змін. Поки людина не усвідомлює проблему та необхідність лікування алкоголізму, всі дії будуть марними.

  • Наша клініка алкоголізму «Вихід є!» Пропонує унікальний дієвий метод, спрямований на лікування залежності алкоголізму, в т.ч. лікування хронічного алкоголізму.

Ми не пропонуємо чудодійну таблетку, яка назавжди позбавить від проблеми. На жаль, такі ліки ще не винайдено. Ми пропонуємо комплексний підхід в лікуванні проти алкоголізму, який починається з діагностики не тільки фізичного, а й психологічного стану пацієнта. Саме психологічна прив'язаність робить алкоголізм такою серйозною проблемою.

І наш метод базується на руйнуванні такої стійкої психологічної пристрасті до алкоголю. Медикаментозне лікування - допоміжний етап, який дає плоди тільки в тандемі з психологічним та духовним лікуванням, пошуком нових шляхів реалізації, відновленням соціальних зв'язків.

  • Ефективне лікування алкогольної залежності в нашому наркологічному центрі «Вихід є!» відбувається кваліфікованим фахівцями, які вчать жити у світі, де немає місця алкоголю. Ми використовуємо «Програму 12 кроків», «Метод Мюррей», «Терапію залежностей» та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

  • Звертайтеся зараз в наш центр лікування алкогольної залежності "Вихід є!". Разом ми зможемо побороти ворога!